Beşiktaş İlk Yardım Kursu

Beşiktaş, İstanbul’un kalbinde yer alan dinamik bir semttir. Bu semtte yaşayanlar için güvenlik ve sağlık ön planda tutulmalıdır. İlk yardım bilgisi, acil durumlarda hızlı ve etkili müdahalelerin temelidir. Vira Academi olarak, Beşiktaş bölgesindeki topluluğa hizmet vererek, temel ilk yardım bilgisini yaygınlaştırma ve güncel tutma misyonunu üstleniyoruz.

Temel İlk Yardım Eğitimi:

Beşiktaş semtinde yaşayan herkes için ilk yardım bilgisi elzemdir. Bir acil durumda ne yapılacağını bilmek hayat kurtarabilir. Vira Academi olarak, temel ilk yardım eğitimiyle Beşiktaşlıların acil durumlarda doğru müdahaleleri yapmasını sağlıyoruz. Kalabalık caddelerden, iş yerlerine kadar her yerde bir acil durum olabilir ve bu durumlarda doğru müdahale çok önemlidir.

Temel İlk Yardım Güncelleme Eğitimi:

İlk yardım bilgisi zamanla güncellenmelidir çünkü tıp alanındaki gelişmelerle birlikte en etkili müdahale yöntemleri de değişebilir. Beşiktaş’ta yaşayanlar için düzenli olarak güncelleme eğitimleri düzenliyoruz. Bu eğitimlerde en son ilk yardım teknikleri ve uygulamaları hakkında bilgi veriyoruz, böylece Beşiktaşlılar her zaman en güncel bilgilere sahip oluyorlar.

İlk Yardım Eğitici Eğitimi:

Toplumda daha fazla kişinin ilk yardım bilgisine sahip olması için eğitici eğitimleri düzenliyoruz. Beşiktaş’ta yaşayanlar arasında ilk yardım eğitmenleri yetiştirerek, bu bilginin daha da yayılmasını sağlıyoruz. İlk yardım eğitici eğitimlerimizde katılımcılara hem teorik hem de pratik bilgiler sunuyoruz, böylece onlar da kendi çevrelerinde ilk yardım eğitimleri verebilir hale geliyorlar.

İlk Yardım Eğitici Güncelleme Eğitimi:

İlk yardım eğitmenleri de zaman zaman bilgilerini güncellemelidir. Beşiktaş’ta yaşayan eğitmenler için düzenlediğimiz eğitimlerde, en son ilk yardım teknikleri ve eğitim yöntemleri hakkında bilgi veriyoruz. Bu sayede Beşiktaşlı eğitmenler her zaman en güncel bilgilerle eğitim vermeye devam edebiliyorlar.

OED Eğitimi:

Otomatik eksternal defibrilatör (OED) cihazlarının nasıl kullanılacağı konusunda eğitim verir. Kalp krizi ve ani kardiyak arrest durumlarında etkili müdahale tekniklerini öğretir.